Rodica Stamate - Asociația Casa Ioana

Raiffeisen Bank Bucharest Marathon 2015

1,000 RON Donatii stranse

Pe 4 octombrie 2015 voi alerga in cursa de Semimaration din cadrul Maratonului International Bucuresti pentru a strange bani pentru Asociatia Casa Ioana din Bucuresti, Romania. Casa Ioana este o organizatie de caritate care ajuta victimele violentei domestice si asigura adăpost familiilor fără casa. Mai mult, Casa Ioana asista femeile sa dobândeasca competențele necesare pentru a obține un loc de muncă și locuințe la prețuri accesibile, în scopul de a recâștiga stabilitatea familiei.

Eu cred ca femeile trebuie sa se ajute intre ele. Daca ma sponsorizati, permitem Casei Ioana sa ajute mai multi oameni.

O sponsorizare poate insemna pentru cineva adapost, siguranta si in cele din urma recastigarea vietii proprii.

“We run when we're scared, we run when we're ecstatic, we run away from our problems and run around for a good time.”

Raiffeisen Bank Bucharest Marathon ~ 2015

Raiffeisen Bank Bucharest International Marathon este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Este ce

Bafta!
02 oct 2015
Good luck Rodi! Sa ai o vreme frumoasa de alergat.
01 oct 2015
30 sep 2015