Claudia Serbanescu - Asociația Casa Ioana

4,000 RON Target
12 Donations
I want to donate!

Nimic nu e mai frumos decât să împarți bucuria cu cei care au nevoie de ajutor. Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc ziua de naștere unei cauze dragi mie. Cel mai frumos dar pe care mi-l poți face este să fii alături de mine și, în loc să îmi faci un cadou, să donezi banii către această cauză.

Prin programul ''Acasă'', Casa Ioana oferă adăpost temporar și sprijin psiho-social pentru reintegrarea în societate a victimelor violenței domestice și a familiilor rămase fără locuință. Organizația oferă transparență totală asupra cheltuirii banilor proveniți din donații, iar echipa este formată din oameni inimoși și devotați misiunii pe care au ales-o. Îi cunosc, îi admir și îi respect pentru toate eforturile lor zilnice de a contribui la binele și frumusețea lumii. Și îi ajut cu tot dragul de câte ori și cum pot.

Asa că, în loc de cadou, vă rog ca anul acesta să mă ajutați să îi ajut pe beneficiarii prezenți și viitori ai Asociației Casa Ioana. Donația poate fi ''dată'' anonimă sau semnată, se efectuează online,  prin plată securizată cu cardul bancar și ajunge direct în contul organizației. Nu există o sumă minimă impusă, orice ajutor este binevenit, așa cum orice cadou cât de mic produce zâmbet și bucurie. Vă asigur că darul fiecăruia dintre voi va lumina Crăciunul celor mai puțin norocoși și mă va face fericită.

Împreună suntem mai buni!

Mulțumesc!

Claudia'S

Read the story below or recommend this campaign to your friends.

in benefit of

12 Donations

100 RON
La mulți ani!
27 Dec 2016
25 Dec 2016
22 Dec 2016
La multi ani, draga mea! cu drag, Andra
20 Dec 2016
19 Dec 2016

Anonymous

75 RON
07 Dec 2016
06 Dec 2016
La multi ani sanatosi si frumosi!
05 Dec 2016

Anonymous