Donez 40!

Claudia Serbanescu Asociația Casa Ioana

79.375% Complete

Nimic nu e mai frumos decât să împarți bucuria cu cei care au nevoie de ajutor. Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc ziua de naștere unei cauze dragi mie. Cel mai frumos dar pe care mi-l poți face este să fii alături de mine și, în loc să îmi faci un cadou, să donezi banii către această cauză.

Prin programul ''Acasă'', Casa Ioana oferă adăpost temporar și sprijin psiho-social pentru reintegrarea în societate a victimelor violenței domestice și a familiilor rămase fără locuință. Organizația oferă transparență totală asupra cheltuirii banilor proveniți din donații, iar echipa este formată din oameni inimoși și devotați misiunii pe care au ales-o. Îi cunosc, îi admir și îi respect pentru toate eforturile lor zilnice de a contribui la binele și frumusețea lumii. Și îi ajut cu tot dragul de câte ori și cum pot.

Asa că, în loc de cadou, vă rog ca anul acesta să mă ajutați să îi ajut pe beneficiarii prezenți și viitori ai Asociației Casa Ioana. Donația poate fi ''dată'' anonimă sau semnată, se efectuează online,  prin plată securizată cu cardul bancar și ajunge direct în contul organizației. Nu există o sumă minimă impusă, orice ajutor este binevenit, așa cum orice cadou cât de mic produce zâmbet și bucurie. Vă asigur că darul fiecăruia dintre voi va lumina Crăciunul celor mai puțin norocoși și mă va face fericită.

Împreună suntem mai buni!

Mulțumesc!

Claudia'S

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, iti dai seama că acesta este, poate, cel mai fru

Elena

La mulți ani!
27 Dec 2016

Maria&Mugur

Rodica &Marian

Ileana &Florin

Marian Serbanescu

22 Dec 2016
La multi ani, draga mea! cu drag, Andra
20 Dec 2016
19 Dec 2016

Anonymous

07 Dec 2016

Vladimir Spirescu

07 Dec 2016
06 Dec 2016

Claudia&Dan

La multi ani sanatosi si frumosi!
05 Dec 2016

Anonymous