Anca Iosub - Asociația Casa Ioana

CEL MAI FRUMOS CADOU DE ZIUA MEA

1,040 RON Donatii stranse

Anul acesta schimb prefixul! Iar cei 30 de ani pe care ii implinesc pe 27 ianuarie ma vor prinde alaturi de familia mea intregita de Ioan, fiul meu de 4 luni, langa sotul meu iubitor si prieteni si rude dragi.

Dar stiu ca pentru multe femei, fericirea si caldura caminului sunt doar vise. Mult prea multe femei din Romania sunt victime ale violentei domestice, fortate sa isi creasca copiii in frica pentru ziua de maine, sub permanenta amenintare a jignirilor, a bataii si chiar de a ajunge pe strada.

De aceea, anul acesta mi-as dori ca bucuria aniversarii mele sa se transforme intr-un strop de speranta intr-un nou inceput pentru femeile si copiii victime ale violentei domestice sprijinite de Asociatia Casa Ioana prin proiectul ‘New Beginning’. 100 de ron asigura un pachet de urgenta oferit de asociatie femeilor obligate sa plece de acasa fara niciun bagaj.

Va rog ca anul acesta cadourile pe care voiati sa mi le oferiti si mesajele de felicitare sa le transformati in donatii pentru victimele violentei domestice. Eu am deja cele mai de pret daruri - baiatul si sotul meu! Ele au mult mai multa nevoie de gandul nostru bun si donatiile din inima. Aflati si alte moduri in care va puteti implica aici.

Va multumesc! Anca

La multi ani Anca! Fie ca toate gesturile frumoase si generozitatea ta sa se intoarca inzecit catre tine si toti cei dragi din jurul tau. Te pupam cu mult drag :*
26 ian 2018
50 RON
La multi ani, Anca!
24 ian 2018
110 RON
la multi ani, pici!
24 ian 2018
La multi ani, Anca! Felicitări pentru ceea ce faci!
23 ian 2018
75 RON
Multumesc, Anca!
22 ian 2018
Pentru noi inceputuri si pentru cat mai multi oameni generosi ca tine, draga Anca!
22 ian 2018
Ioana,Tudor si cu mine iti uram La multi ani!
100 RON
19 ian 2018
100 RON
17 ian 2018
Mai puțin financiar, dar mai multe gânduri bune de la o studentă. La mulți ani, Anca!
17 ian 2018
Felicitari Anca pt ca te implici in proiecte faine care aduc zambete, o speranta si o schimbare in bine in viata altor persoane! Multa energie si succes in toate! you ROCK girl! :*
16 ian 2018
30 RON
La mulți ani minunați, Anca! ”Unicul lucru care ne aparține e iubirea pe care o dăruim.”
16 ian 2018